top of page

IM Enerji
Hakkımızda

IM Energy tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artan enerji ihtiyacını temiz enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisinden karşılamak amacı ile 2024 yılında kurulmuş ve fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Firmamız sektöründe henüz yeni bir firma olsa da İpek Çinkom ve Mukatech firmalarının uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübe birikimlerini bir araya getiren ortaklık yapısı, 20.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 80.000 m2’lik alana sahip üretim tesisi ve yıllık 500 MW’lık fotovoltaik panel üretim kapasitesi ile ülkemizin bu alandaki en büyük tesislerinden birisi olmayı hedeflemektedir.

Varolduğumuz topraklardan aldığımız girişimcilik ruhu ile kaliteden ödün vermeden sürekli müşteri memnuniyetini kendimize esas alıp dünya standartlarında fotovoltaik paneller üreterek iklim değişikliği ile mücadeleye ve ülkemizin enerjiye olan ihtiyacına pozitif katkı sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

NEDEN SOLAR PANEL ?

IM Enerji, sürdürülebilir alt yapı ve enerjiyi çevresel olarak sosyal sorumluluk olarak kabul ediyoruz

ve hem etik hem de ülkemizin enerjinin geleceğini düşünerek hareket ediyoruz.

Yeşil alanlar

YEŞİL EKONOMİ

Yeşil ekonomi, çevre ve pazar için harika bir aracı olmanın yanı sıra çevreyi bozmadan sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen bir politikadır.

Güneş paneli

Enerji tasarrufu yapmak  ve Karbon emisyonlarını azaltmak sadece etik olarak alınacak bir karar değildir aynı zamanda nihai ürüne değerde katar. Erkut İnşaat sektörde bulunduğu konumun yüksek kaliteli imzasını ekleyerek Erkut Enerjiyi faaliyete geçirdi.

YENİLEBİLİR ENERJİ

Yenilenebilir enerjiyi kullanmak hem sosyal hem de çevresel bir sorumluluk meselesidir.

Güneş enerjisi

Solar paneller ile güneşten gelen ısı ve ışığı kullanılabilir elektrik enerjisine çevirerek hidroelektrik gücü kullanıyoruz.

Güneş Paneli · Dağlar

MİSYON

Varolduğumuz topraklardan aldığı girişimcilik ruhu ile temiz enerji üretimine katkı sunarak, paydaşlarımızın değerlerini koruyarak, bölgemizde yeni istihdam alanları oluşturacak yatırımlar yaparak ve ileri teknolojiyi kullanarak kendi sektörümüzde “kaliteli, dürüst, güvenilir, teknolojik ve kurumsal“ bir firma olmak suretiyle ülkemiz ekonomisinin sürdürülebilirliğine katma değer sağlamak

VİZYON 

Yenilikçi, yenilenebilir, sürdürülebilir, ileri teknoloji ve evrensel kalite ve standartlardaki ürün ve hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda fotovoltaik güneş panelleri sektöründe ilk tercih edilen firma olmak

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

bottom of page